استفاده از رنگ در ساخت غرفه

چگونه غرفه ای خلاقانه در نمایشگاه مبل داشته باشید؟

نکاتی مهم در غرفه مبل نمایشگاه مبلمان برای جذب مشتری 

نمایشگاه های مبلمان همیشه پر طرفدار ترین غرفه ها را در  بین نمایشگاه های ایرانی دارند. غرفه مبل بهترین فرصت برای دیده شدن برند افرادی است که در زمینه صاحب کسب و کار مبل هستند.

زمان برگزاری نمایشگاه  مبل تبریز را در این لینک میتوانید جستجو کنید.

پیشنهاد ما به شما این است که هیچ زمان غرفه داری در نمایشگاه بین المللی مبل را از دست ندهید. این یک فرصت طلایی برای جذب مشتریان جدید و دائمی است.

به دلیل محبوبیت و پر بازدید بودن این نمایشگاه ها غرفه داران مبلمان باید بیشترین تلاش را در جذب مشتری انجام بدهند که در ادامه این مطلب میخواهیم نکاتی  برای غرفه سازی مدرن مبلمان و دکور نمایشگاه مبل برایتان ارئه دهیم :

القای حس خوشبختی به مشتری

مهم ترین نکته در غرفه مبل القای حس صمیمیت ، خوشبختی، یک زندگی شاد  و احساس مدرنیته و با کلاس بودن به مشتری با خرید مبل از غرفه شما است. مشتری باید حس کند پس از خرید این مبلمان از شما زندگی شاد و خوشبختی خواهد داشت.

اگر در طراحی غرفه خود  فضا را به صورتی طراحی کنید که به شکل خانه ای باشد که خانواده ای خوشحال در آن در حال زندگی هستند… میتوانید این حس را به بازدید کنندگان بدهید.

 

 

رنگ در غرفه مبل

در این نمایشگاه ها غرفه های مبل بسیاری وجود دارد. شما با استفاده از رنگ های زنده تر ، شاد ، شارپ و خوش رنگ میتوانید غرفه خود را  از باقی غرفه ها جدا کرده و باعث به چشم زدن غرفه تان از دور شوید .

هیچ زمان تاثیر رنگ را در نمایشگاه و جذب مشتری دست کم نگیرید.

برای اشنایی با روانشناسی رنگ در غرفه سازی و جذب مشتری به این مقاله مراجعه فرماید.

 

عکس

بوی خاص مختص غرفه شما

این موضوع برای همه ثابت شده است که بوی خوب افراد را جذب مکان خاص میکند . یکی از اصول برند سازی استفاده از یک بوی واحد هست که  هر کس آن بوی را استشمام کند یاد برند شما بیفتد مانند برخی از برند های لباس که بوی مخصوص خود دارند.

در نمایشگاه مبلمان  همانطور که پیشتر توضیح دادیم القای حس خانه ای صمیمی و زنده  تاثیر بسزایی در خرید از غرفه شما دارد. بوی نان و بوی کیک خانگی از بو های جذابی هست که این حس را به مشتری القا خواهد کرد .

به نظر شما چه بو های دیگری این حس زندگی شاد و صمیمی خانوادگی را به شما میدهد؟

 

امروزه اسپری هایی هست که  میتوانید از آن ها برای غرفه مبل خود استفاده کنید که بوی نان ، نارنگی و یا  … را داشته باشد.

 

موسیقی

موسیقی ملایم حس آرامش بخشی را برای بازدید کنندگان خواهد داشت و این باعث میشود مدت طولانی تری را در غرفه شما سپری کنند.

 نور

استفاده از نور های گرم در  غرفه تاثیر بسازی در فضا و حس و حال غرفه میگذارد که میتواند تفاوت را در عکس ها مشاهده کنید

چیدمان

غرفه مبل شلوغ که انواع اقسام مبل ها در آن باشد باعث سر درگمی بازدید کننده و پرت شدن حواس میشود و مشتری به هر جا نگاه کند طرح متفاوتی را خواهد دید و در بین گزینه های انتخابی گم خواهد شد . و بدون انتخاب هیچ طرحی سراغ غرفه بعدی خواهد رفت . یک غرفه دار مبل باید با محدود کردن گزینه ها و ارائه بهترین گزینه برای انتخاب مشتری در بین تمامی مبل های نمایشگاه  به افکار و انتخاب خریدار سمت و سو بدهد  این باعث خریدی لذت بخش تر شده و فکر مشتری در پی طراحی های دیگر و سردرگمی در میان انواع  مدل ها نخواهد ماند.

پس سعی کنید بزرگترین غرفه را در نمایشگاه انتخاب کنید و از بین مبل های خود مدرن ترین ها و مدل های بسیار بسیار تک و شیک را انتخاب کنبد و با چیدمانی خلوت باعث دیده شدن مبل هایتان شوید.

متریال

استفاده از متریال ها  حس های مختلفی را به بازدیدکنندگان منتقل میکند.

استفاده از کنف و طناب حس تابستان و ناطق ساحلی را دارد.

چوب و تنه درخت در طراحی غرفه حس خانه ویلایی را به باز دید کننده منتقل میکن شما با شناخت متریال ها و استفاده صحیح از ان ها میتوانی به بهترین شکل به هدف خود دست یابید.

 

در آخر

از دید مشتری که به نمایشگاه امده و میخواهد مبلمانی برای خانه خود تهیه کند به غرفه خود نگاه کنید و ببینید اگر شما بودید این غرفه  را برای خرید انتخاب میکردید.

 مقایسه غرفه سازی مبل نمایشگاه های خارجی و داخلی

در ادامه تصاویری از غرفه های ایرانی و خارجی برای مقایسه قرار دادیم . غرفه سازی اکسپو در تلاش است که بهترین غرفه را با در نظر گرفتن سبک و سلیقه شما برایتان طراحی کند.

تصمیم با شماست .

 

سبک چیدمان غرفه مبل در نمایشگاه های داخلی

 

 

سبک چیدمان در نمایشگاه های خارج از کشور

 

 

 

اگر شما علاقه مند به شرکت در نمایشگاه ، رزرو غرفه و طراحی غرفه در نمایشگاه مبل تبریز 1402 هستید با ما تماس بگیرید.

تلفن و فکس: 36379294 (041)

تلفن همراه، واتساپ: 09120768288

ایمیل : info@expofair.ir

اینستاگرام : EXPO.FAIR