درباره طرح و ساخت غرفه اکسپو

گروه طرح و ساخت غرفه اکسپو به پشتوانه سال ها تجربه نمایشگاهی در رده های مختلف و همچنين انجام پروژه های مختلف طراحی غرفه ، ساخت و طراحی داخلی، تشکيل يافته است.

اين گروه با توجه به امکانات پشتيبانی و تجهیزات مناسب خود اقدام به راه اندازی آتليه طراحی، کارگاه نجاری، کارگاه جوشکاری، کارگاه ليزر، کارگاه کاترپلاتر، انبار تجهيزات جانبی غرفه جهت اجاره و چيدمان داخلی و همچنين تهيه اسپيس فريم و کف پارکت در حجم انبوه جهت برگزاری نمايشگاه های خاص (از قبيل مبلمان و …) نموده است.

اکيپ های کاری متخصص و تجهيزات پشتيبانی در راستای نجاری، نقاشی و برق کاری غرفه ها باعث سرعت و کيفيت کاری مناسب در پروژه ها بوده و تمامی امور اجرايي در ارتباط با دکوراسيون داخلی و غرفه ها و نمايشگاه ها از مرحله طراحی اوليه در آتليه تا ساخت در کارگاه و اجرای نهايي در محل و تجهيز لوازم و چيدمان و حتی برش آرم و عنوان و ساخت غرفه  در داخل مجموعه قابل انجام می باشند.
علاوه بر موارد فوق، انجام مشاوره در رابطه با امور نمايشگاهی و اجرای نمايشگاه های مختلف و تخصصی در توان تخصصی مجموعه می باشد.

اگر شما علاقه مند به شرکت در نمایشگاه ، رزرو غرفه در تبریز  و طراحی غرفه در نمایشگاه های تبریز  و تهران و شهر های دیگر هستید با ما تماس بگیرید.

تلفن و فکس: 36379294 (041)

تلفن امور غرفه سازی: 09120768288

تلفن امور نمایشگاهی: 09058145395

ایمیل : info@expofair.ir

اینستاگرام : EXPO.FAIR