استفاده از نور در طراحی غرفه خودرو

غرفه های پر بازدید تر در نمایشگاه خودرو _ اتو شو و آفرود ایران

نمایشگاه خودرو پر طرافدار ترین نمایشگاه ایران

نمایشگاه خودرو در ایران قدمتی هم‌اندازه صنعت ماشین کشور دارد. افراد زیادی علاقه مند به بازدید ماشین های به نمایش گذاشته شده در نمایشگاه اتو شو و آفرود دارند. در تاریخ  ۱۳۴۵ خودرو های  جیپ و خاور در نمایشگاهی معرفی و رونمایی شدند و از آن زمان به بعد  علاوه بر تهران، شهرهای بزرگی همچون اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، اهواز و کرمان میزبان نمایشگاه‌ های اتومبیل هستند. در این رویدادها خودروسازی داخلی جدیدترین محصولاتشان را به بازدیدکنندگان معرفی می‌کنند. هرچند تا پیش از ممنوعیت واردات خودرو در سال ۱۳۹۷، شرکت‌های واردکننده نیز با اتومبیل‌های خارجی در نمایشگاه‌های خودرو ایران شرکت می‌کردند.

در  ۱۴۰۰ به دلیل شیوع بیماری کرونا،  نمایشگاه آفرود و خودرو برگزار نشد، تا اینکه دور جدید برگزاری این رویدادها با نمایشگاه خودرو تهران در اردیبهشت ماه ۱۴۰۱ از شروع شد.

غرفه سازی برای نمایشگاه اتومبیل و خودرو

هر ساله هزینه زیادی بابت غرفه سازی خودرو از طرف شرکت کننده ها در نمایشگاه پرداخت می شود. چون غرفه خودرو با شکوه تاثیر بسیاری در جذب مشتری و فروش بالا غرفه دارد.

همچنین در نمایشگاه های خارجی خلاقیت زیادی بابت طراحی غرفه اتومبیل و نمایش ماشین های خود به خرج میدهند. برای مثال از نقاشی های گرافیکی برای ماشین استفاده میشود یا از طرح هایی مانند بال و یا استفاده از دکور های اوریگامی برای جذب مشتری ها به غرفه استفاده میشود و که تصاویری از نمایشگاه اتومبیل خارج از کشور را در زیر برای ایده های بیشتر میتوانید مشاهده کنید.

طرح های گرافیکی روی خودرو برای نمایشگاه خارجی

نمایشگاه خودرو در تبریز و سایر شهر ها

خلاقیت در نمایشگاه خودرو و غرفه ماشین

غرفه ماشین در نمایشگاه خودرو تبریز

طراحی خودرو برای نمایشگاه

نمایشگاه خودرو در تبریز برگزار خواهد شد

 

نمایشگاه خودرو کلاسیک خارج از کشور

زیبایی طراحی غرفه ماشین در نمایشگاه خودرو

نمایشگاه تخصصی خودرو و اتوشو

 

همچنین استفاده از نور و طرح های مدرن غرفه ها را باکلاس و با شکوه نشان میدهد.

طراحی زیبا نمایشگاه خودرو

نمایشگاه خودرو ایران

 

نمایشگاه بین المللی ماشین های کلاسیک نیز یکی از انواع نمایشگاه ها در این زمینه است.

 

 

نمایشگاه خودرو کشور

نمایشگاه خودرو آفرود کلاسیک

نمایشگاه خودرو های کلاسیک

 

نمایشگاه اتو شو و آفرود _خودرو در تبریز

بیستمین نمایشگاه بین المللی تخصصی صنعت حمل و نقل و خدمات ترانزیت ایران و سومین نمایشگاه تخصصی اتو شو و آفرود ایران – تبریز در سال 1402 از تاریخ دی 12 – 15 برگزار خواهد شد.

اگر شما علاقه مند به شرکت در نمایشگاه ، رزرو غرفه و طراحی غرفه در نمایشگاه های تبریز و شهر های دیگر هستید با ما تماس بگیرید.

تماس با نمایشگاه بین المللی تبریز

آدرس نمایشگاه تبریز:  تبریز، جاده تهران، ميدان بسيج، محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز

تلفن و فکس: 36379294 (041)

تلفن همراه، واتساپ: 09120768288

ایمیل : info@expofair.ir

اینستاگرام : EXPO.FAIR

برای آشنایی بیشتر با نمایشگاه تبریز و اطلاع در باره سالن های این نمایشگاه میتوانید مطلب نمایشگاه بین المللی تبریز و آشنایی با این مکان مطالعه کنید.