غرفه سازی و اجاره غرفه

غرفه­‌سازی در نمايشگاه تبريز

غرفه­‌سازی در نمايشگاه تبريز تابع قوانين خاص بوده و اين قوانين در نمايشگاه‌های مختلف می­‌تواند متفاوت باشد. منجمله، محدوديت در ارتفاع غرفه‌­ها، محدوديت ارتفاع در جلوی کولرها و بخاری­‌ها و زير کانال‌ها، مسايل ايمنی، زمان تحويل سالن و اتمام غرفه‌­سازی و تخريب آن، حفظ شئونات اخلاقی، مزاحمت‌های صوتی، اجرای مراسم خاص از قبيل جشن و قرعه­‌کشی، فروش داخل غرفه و موارد مشابه.

برای کسب اطلاعات در اين مورد می­توانيد با گروه طرح و ساخت اکسپو تماس بگيريد.

 

اجاره غرفه در نمايشگاه تبریز

اجاره غرفه در نمايشگاه تبريز معمولاً بسته به نوع نمايشگاه از دو طريق امکان‌پذير است. اولی ثبت نام در امور نمايشگاهی شرکت نمايشگاه بين­‌المللی تبريز برای نمايشگاه‌هايی که مستقيماً توسط شرکت نمايشگاه بين­‌المللی تبريز اجرا می­‌شوند و دوم ثبت نام از طريق شرکت‌های مجری و برگزار کننده طرف قرارداد نمايشگاه. برای اطلاعات بيشتر در اين مورد می­‌توانيد به بخش تماس با نمايشگاه تبريز مراجعه و از طريق اطلاعات مربوطه نسبت به ارتباط با بخش مورد نظرتان اقدام فرماييد. گروه طرح و ساخت اکسپو نيز آماده راهنمايي شما و مشاوره در اين زمينه می­‌باشد.

لينک تماس با نمايشگاه تبريز

غرفه سازی و اجاره غرفه در نمایشگاه تبریز

هزینه اجاره غرفه در نمایشگاه بین المللی تبریز

هزینه اجاره غرفه در نمایشگاه بین المللی تبریز متغير و میتواند وابسته به نوع نمايشگاه، محل غرفه، سالن نمايشگاهی، ابعاد غرفه و مسايل مشابه باشد. به عنوان يک ديد کلی، هزينه غرفه در نمايشگاه تبريز در سال 99 حدود يک ميليون ريال الی دو ميليون ريال قابل مشاهده است که عنوان نمايشگاه و محل غرفه (داخل سالن، فضای باز و …) تاثير اصلی را در مقدار آن دارد. برای اطلاعات دقيق با امور نمايشگاهی نمايشگاه تبريز تماس بگيريد.

لينک تماس با نمايشگاه تبريز

غرفه سازی و اجاره غرفه در نمایشگاه تبریز

لينک تقويم نمايشگاه تبريز خودمان

گروه طرح و ساخت اکسپو با دارا بودن حجم بالايی از کف و پارکت و اسپيس، خدمات مناسبی را به اين نمايشگاه‌ها ارايه می­نمايد.