دسترسی و تماس با نمایشگاه تبریز

دسترسی به نمايشگاه تبريز

نمايشگاه بين­‌المللی تبريز در بهترين مکان تبريز از لحاظ دسترسی قرار دارد. ميدان بسيج با دو زيرگذر اختصاصی ويژه دسترسی به جاده اختصاصی اين نمايشگاه، بر روی جاده تهران احداث شده است و در جوار آن، تقاطع غيرهم‌سطح امام علی (ع) با وصل کردن دو کنارگذر شمالی (پاسداران) و جنوبی (شهيد کسايي) به جاده تهران، دسترسی به نمايشگاه تبريز را از هر جهتی از شهر تسهيل کرده است. همچنين غير از روزهای تعطيلی هفته در زمان نمايشگاه‌های بسيار شلوغ (از قبيل نمايشگاه مبل تبريز و نمايشگاه کتاب تبريز) معمولاً مشکلی از بابت ترافيک داخل سايت و پارکينگ نخواهيد داشت و توصيه ما به شما مراجعه در وسط هفته و ساعات اوليه بازديد جهت استفاده مناسب‌تر از رويدادها است.

در هنگام مراجعه از فرودگاه (يا سمت شهرهای مرند، جلفا، بازرگان) به راحتی با عبور از اتوبان پاسداران به ميدان بسيج رسيده و از طريق زيرگذر وارد نمايشگاه تبريز می‌­شويد.

در مراجعه از اروميه، مراغه و آذرشهر، وارد اتوبان شهيد کسايی شده و از طريق تقاطع امام علی، به سمت ميدان بسيج تغيير جهت داده و وارد نمايشگاه شويد.

در مراجعه از سمت تهران و زنجان و اردبيل، پس از عوارضی اتوبان بستان­‌آباد – تبريز بلافاصله به سمت راست (جاده تهران، مرکز شهر) بپيچيد. پس از عبور از تقاطع جاده اهر، به ميدان بسيج خواهيد رسيد. نمايشگاه در سمت راست شما است!

از مرکز شهر می‌­توانيد سمت دروازه تهران رانندگی نموده و از طريق زيرگذر شهيد باکری (مشهور به هتل مرمر) وارد جاده تهران شويد و به ميدان بسيج برسيد، نمايشگاه در سمت چپ شما است! تابلوهای نمايشگاه در سطح شهر نصب شده‌­اند.

دسترسی بدون خودرو از داخل شهر نيز بسيار آسان است. در زمانهای برگزاری نمايشگاه‌ها، تاکسی­‌های خطی معمولاً از چهارراه آبرسان، دروازه تهران (سه‌­راهی وليعصر) و ساير نقاط پرتردد شهر به داخل نمايشگاه سرويس رسانی می‌­کنند. اتوبوس ويژه بی آر تی نيز همه روزه و در طول سال از طريق خط ويژه، با سرعت مناسب و ترافيک نسبتاً کم، از ميدان راه‌­آهن در منتهی­‌اليه غربی شهر تا ميدان بسيج در منتهی­‌اليه شرقی شهر و همجوار نمايشگاه تبريز سرويس‌های مرتب و پشت سرهم دارد. فقط پس از پياده شدن از اتوبوس، مقداری راه پياده تا سايت نمايشگاه تبريز داريد که اگر خوش‌­شانس باشيد، معمولاً خودروهای عبوری دوستانه به شما ياری خواهند رساند!

مترو تبريز فعلاً در اين قسمت احداث نشده است ولی طبق برنامه در آينده ايستگاهی در ميدان بسيج احداث خواهد شد.

 

تماس با نمايشگاه تبريز

آدرس:   تبریز، جاده تهران، ميدان بسيج، محل دائمی نمایشگاه بین المللی تبریز

کد پستی نمايشگاه تبريز: 5159155141

تلفن نمايشگاه تبريز: 8-36373851 (041)98+

فاکس: 36375553-36373861-36373860-36373850(041)98+

پست الکترونیکی: info@tabrizfair.ir