امکانات رفاهی نمایشگاه تبریز

امکانات رفاهی نمايشگاه تبريز

نمايشگاه بين­‌المللی تبريز دارای امکانات رفاهی مناسبی برای بازديدکنندگان و شرکت­‌کنندگان می­‌باشد. منجمله پارکينگ‌های وسيع، راه‌های دسترسی مناسب، آمفی­‌تاتر روباز و سرپوشيده، رستوران کلاسيک، رستوران سنتی، دو باب بوفه، فضای سبز، دو دستگاه سرويس بهداشتی جديدالاحداث با امکانات خاص از قبيل اتاق‌های والدين، تعويض کودک و شيردهی، حمام، تعويض لباس، فرنگی و …، اتاقهای شستشوی رنگ و مواد برای غرفه­‌سازان، مسجد، وضوخانه با امکان وضوی اهل تسنن و بسياری موارد ديگر. همچنين CIP فرودگاه تبريز توسط نمايشگاه بین­‌المللی تبريز ساخته شده و به بهره‌­برداری رسيده است و هم اکنون مديريت آن با نمايشگاه تبريز بوده و آماده سرويس دهی مناسب به عموم شرکت­‌کنندگان و بازديدکنندگان از نمايشگاه می­‌باشد.

 

CIP  فرودگاه تبريز

در پی موفقيت‌های نمايشگاه تبريز در ارتقاء جايگاه استان، سرمايه­‌گذاری، طراحی، ساخت و مديريت بهره‌­برداری از جايگاه اختصاصی ويژه CIP فرودگاه تبريز به شرکت نمايشگاه بين­‌المللی تبريز واگذار گرديد. اين ساختمان در سال 1383 به بهره‌­برداری رسيده و از آن تاريخ خدمت­‌رسانی مناسبی را به عموم شهروندان و بالاخص به صنعتگران و بازرگانان ارايه داده است.

CIP فرودگاه تبريز، به جرات جزو معدود مراکز خدماتی مشابه در جهان است که ساختمان کاملا مجزايی نسبت به ترمينال اصلی فرودگاه داشته و کليه خدمات آن به صورت مستقل در داخل مجموعه انجام و بدرقه و استقبال مسافران در پای پله هواپيما و با خودروهای اختصاصی صورت می‌­پذيرد.

امکان استفاده از CPI فرودگاه تبريز برای عموم آزاد بوده و CPI فرودگاه تبريز برای کليه پروازهای داخلی و خارجی، خدمت‌­رسانی دارد.

برای دسترسی به CPI فرودگاه تبريز، پس از وارد شدن به فرودگاه و قبل از رسيدن به ترمينال (ميدان اصلی)، سمت راست خود تابلو مربوطه را مشاهده و به راست بپيچيد. در انتهای جاده اختصاصی، CPI فرودگاه تبريز را مشاهده خواهيد کرد.

تلفن تماس CPI فرودگاه تبريز: 04132608383

 وبسایت سالن تشریفات اختصاصی فرودگاه تبریز:   WWW.TABRIZCIP.IR

 

 

فضای سبز نمايشگاه تبريز

نمايشگاه تبريز از اولين روز ساخت در احداث فضای سبز و درختکاری و گلکاری بسيار فعالانه عمل کرده است. جای بسی تعجب است که آبياری اين فضای عظيم به کمک تانکرها و از بيرون نمايشگاه تامين و انجام يافته است. نمايشگاه تبريز يک سالن گلخانه جهت تامين گياهان و گل‌های مورد استفاده در سايت نمايشگاه تبريز دارد که فضای سبز نمايشگاه تبريز را تامين می­‌کند و به جرات می­‌توان ادعا داشت هيچ بخش خصوصی در تبريز به اندازه نمايشگاه بين­‌المللی تبريز اقدام به توسعه فضای سبز ننموده است.